KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16119212
nr 1611 9212
Dan Martin (1910-1999), Sverige. Signerad, "Tall vid havsbandet". Olja på pannå, 24x34 cm, yttermått inklusive ram: 32x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 april 2024
kl 19:41:26
6/4 19:45:35